Klubový blog

Informácie a novinky o našom klube
1 minute reading time (289 words)

Zaradenie hráčov do súťažných družstiev na rok 2018

supiska
(hráči sú v abecednom poradí)

Deti do 10 rokov

Chlapci: Dievčatá – 2 družstvá:
Andel Adam

Arpáš Filip
Babušík Ján
Dávid Jakub
Mlynek Maxim
Mravík Matúš
Oprala Martin
Varga Jakub

nehrajúci kapitán
bude doplnený neskôr

​Antolová Natália
Ježová Laura
Kováčiková Dana
Palenčíková Petra
Sklenková Nina
Šantavá Olívia
Žemberyová Simona


nehrajúci kapitán
bude doplnený neskôr
​Ilavská Kristína
Geršlová Mia
Kováčiková Petra
Lenártová Lara
Mošaťová N
Mrázová A



nehrajúci kapitán
bude doplnený neskôr

Mladšie žiactvo

​Mladší žiaci – RMII:
Mladšie žiačky – RMI:
​Bojda Sebastián
Fazekaš Filip
Frančák Jakub
Koprda Sebastián
Kajaba Michal
Palenčík Filip
Rendek Samuel


nehrajúci kapitán
Frančák Ján, Palenčík Peter
​Andrusová Juliana
Bányiová Barbora
Buranská Nina hosť.
Hradecká Lucia
Jamrichová Renáta hosť.
Kapsdorferová Ema
Michaličková Zuzana
Šmidriaková Sofia

nehrajúci kapitán
Hradecká Andrea, Bányi Ondrej

Staršie žiactvo

Starší žiaci – RMII - 2 družstvá:


Staršie žiačky – RMI, RMII - 2 družstvá:


​​Antol Peter
Bojda Sebastián 
Dávid Pavol 
Finta Lukáš hosť. 
Frančák Jakub 
Hradecký Radoslav 
 
 

nehrajúci kapitán
Finta Marek, Palenčík Peter
​Kalaba Michael
Palenčík Filip
Rendek Samuel
Trabalík Filip
Ulrich Samuel
Vozárik Samuel
​Andrusová Juliana
Bányiová Barbora
Čanakyová Viktória
Eliášová Naďa
Gedayová Michaela
Hallová Ema
Hradecká Lucia
Juríková Paula

nehrajúci kapitán
Geday Štefan, Eliáš Rastislav
Ulrich Zoltán Čanaky
​Kapsdorferová Ema
Michaličková Zuzana
Pavlíková Vlad. hosť.
Reťkovská Emília
Šmidriaková Sofia
Ulrichová Emma
Vighová Nelly
Zaňová Tamara

Dorast

Dorastenci – RMII – 2 družstvá:
Dorastenky – RMI, RMII - 2 družstvá:
​Antol Peter
Finta Lukáš hosť. 
Horváth Martin  
Hulák Andrej 
Hulín Hugo
Hradecký Radoslav  
Vozárik Samuel 

 


Nehrajúci kapitán
Hulák Róbert, Mojto Roman
Finta Marek,

​Jaššo Samuel
Kalaba Michael
Mojto Samuel
Mojto Roman
Trabalík Filip
Ulrich Samuel
​Korgóová Monika
Blchová Silvia
Bobošová Lucia
Čanakyová Viktória
Eliášová Naďa
Gedayová Michaela
Hallová Ema
Jecková Petra
Juríková Paula
Kapsdorferová Paulína

Nehrajúci kapitán
Kapsdorfer Pavol, Vígh Romeo
Jecková Andrea, Šabíková Henrieta
Annusová Natália
Krylova Alona
Reťkovská Emília
Šabíková Ana hosť.
Šerfőzőová Jessica D.
Ulrichová Emma
Vargová Zuzana
Vighová Nelly
Vighová Vivienne
Zaňová Tamara

Ženy – extraliga

​Behúlová Bianca
Gedayová Michaela
Hašlerová Stanislava
Hradecká Andrea
Jecková Petra
Kapsdorferová Paulína
Krylová Alona
Pochabová Michaela
Víghová Nelly
​Nehrajúci kapitán
Pochabová Petra
Studenič Ján
Asignácia 2 percent z daní
Sviatočný pozdrav